ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
12.9.2019

ОЧІКУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ П'ЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ФАСАДНОЇ ІНЖЕНЕРIЇ ETEM

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

16 листопада цього року ETEM знову збере всесвітньо відомі імена в архітектурі на Міжнароднiй конференції з фасадної інженерії. Кожні два роки, ця подія стає професійною платформою, на якій представляются останні новинки і тенденції в області фасадної інженерії, новітні ідеї та концепції в галузі архітектури та сталого міського розвитку і найсучасніших будівельних технологій.

Очiкуване п'яте видання проведеться за підтримки Американської Ради Висотних Будівель і Міського середовища (CTBUH), в якiй ETEM є членом. Основне місце серед тем форуму буде виділено на проектування, будівництво та експлуатацію висотних будівель в міському середовищi, а також на найновітніші тенденції і рішення в галузі фасадної інженерії хмарочосів. Серед основних моментів форуму буде дигіталізаціяв архітектурі, автоматизація різних процесів і останні технологічнi рішення для захисту від сонця.

П'ята Міжнародна конференція обіцяє динамічну програму з натхненними презентаціями провідних фахівців в галузі архітектури та фасадної інженерії. В цьому році до програми знову будуть включенi всесвітньо відомi експерти з різних галузей промисловості, що дасть новий погляд на останні тенденції та інновації в дизайні.

Серед виступаючих, що підтвердили свою участь, виділяються такi імена:

Мирон Мутияба, головний проектант в Zaha Hadid Architects. Він представить інноваційні архітектурні проекти з використанням нових обчислювальних методів для проектування і раціоналізації складних фасадів. Мирон Мутияба бере участь в реалізації великих проектів - хмарочоси Signature Towers, що піднімаються в затоці Дубая, знакової будівлi Jockey Club Innovation Tower, яка стала новою рушійною силою в розвитку Гонконгу як центр розробок та дизайну в Азії. Мирон Мутияба є членом команди, яка розробила 5-зірковий готель Morpheus Hotel в Макао. Morpheus є першою у світі висотною будівлею з екзоскелетом у вільній формі, площею фасаду понад 12 000 кв.м. Пiд його вiдповiдальнiстю проведено розрахунок компонентів фасаду готелю Morpheus Hotel,що включає повний дизайн та раціоналізацію алюмінієвої оболонки.

Стівен Кеннеді, який є асоційованим партнером в Бюро архітекторів Grimshaw. Вiн представить різні інноваційні методи проектування і рішення в реалізації архітектурних об'єктів в гармонії з середовищем, що їх оточує. В даний час Стівен Кеннеді працює над динамічним міжнародним портфелем проектів, спрямованим на збереження і популяризацiю екологічної, природної та культурної спадщини. Одним з таких проектів є Oman Botanic Garden (Ботанічний сад в Оман), який знаходиться в стадії будівництва біля підніжжя гори Аль-Хаджар. В цьому ботанiчному саду буде поєднуватись вирощування, дослідження і збереження багатої місцевої флори Оману, завдяки проведенню різних заходiв для збереження рослин, екологічного навчання та садівництва. Стівен Кеннеді також являється директором Scale Rule - команди архітекторів та інженерів, що сприяє культурному розмаїттю і направляє суспільну вiдповiдальність на створення стійкого міського середовища.

 

Також свою участь в конференції підтвердив і Пабло Заморано, керівник вiддiлу „Geometry & Computational design“ в Heatherwick Studio, який має багатий досвід в області застосування новітніх технологій і методів, а також виконання складних геометрій. Пабло Заморано є заступником керівника проекту Coal Drops Yard, знакового проекту-кварталу для роздрібної торгівлі та публiчного простору в Кінгс-Крос, Лондон. У 2014 році команда отримала замовлення, направлене на генеральне переосмислення кварталу і виклик перетворити застарілі будівлі та довгі незграбні об'єкти в сучасне середовище для роздрібної торгiвлi та місця зустрічей. Пабло Заморано взяв на себе вiдповiдальнiсть за розвиток геометрії проекта і координацію створення всіх складних компонентів.

У програмi конференції вiзьме участь i Георгі Петров, який є асоцiйованим директором, інженером-будівельником в SOM (Skidmore, Owings & Merrill LLP). Він має досвід роботи у сферi різноманітних складних типологій та проектiв, в тому числі корпоративних і комерційних офісів, культурних і транспортних будівель, а також спеціальних скляних і сталевих конструкцій. Георгі Петров працює у сферi конструктивного дизайну в Національному музеї армії США (Форт Бельвуар, Вірджинія) – складний комплекс, що складається з музею, центру підтримки, парковки, виставкових залiвцеремоніальних та актових майданчикiв, розташованих на 85 акрах землі.

До Форуму також включено презентацію провідного інженеру гіганту Thornton Tomasetti - Ніколаус Сундхолм. В даний час команда Thornton Tomasetti працює над конструктивним проектуванням Jeddah Tower, що в 2020 році стане найвищою будівлею в світі та першою конструкцiєю, що досягне висоти 1 км.

ETEM обіцяє динамічну програму та інноваційнi ідеї, якi справлять враження та дадуть натхнення аудиторії.

Ви можете відстежувати актуальну інформацію про захiд та лекторiв, які будуть брати участь, в сайті Форуму - facadeconference.com.

Дивись ще новини

Інші новини

7.7.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - ФІЛІП ФУШЕ, SAOTA ARCHITECTURE & DESIGN

Я завжди покладаюсь на свій наступний проект, і хочу, щоб він був кращим
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
1.6.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ