ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

З 1 листопада ЕТЕМ офіційно розпочинає своє стратегічне партнерство з престижним португальським брендом HYLINE, який пропонує інноваційні мінімалістські алюмінієві рішення.  ЕТЕМ офіційно включає в своє портфолiо всі продукти під брендом HYLINE, отримуючи права ексклюзивного представника бренду для Південно-Східної Європи.

Системи мають надзвичайно сучасний дизайн і розширюють діапазон дій архітектора. Портфоліо HYLINE складається з мінімалістських розсувних рішень, гільйотинних вікон, пивотних дверей, а також нових технологічних продуктів, деякі з яких, як очікується, будуть представлені аудиторії під час двох форумів в Афінах – на 14-й Конференції у сферi алюмінію і будівництва та на Виставці Xenia 2019. Відвідувачі цьогорiчного видання Batimat в Парижi (4-8 листопада 2019 року) також мали можливість ознайомитися з останніми розробками HYLINE, представленими командами обох брендів.

Робота з продуктами під брендом HYLINE є частиною стратегії ЕТЕМ для можливостi пропонування гнучких архітектурних рішень, відповідно до останніх тенденцій і питань проектування. Всі системи ЕТЕМ можуть бути об'єднані рішеннями HYLINE, забезпечуючи повну свободу архітектору.

"Для нас було важливо збагатити наше порфоліо алюмінієвими архітектурними рішеннями, а саме такими, які усувають будь-які обмеження. Колаборація між двома брендами дозволить реалізувати і найсміливіші архітектурні проекти, а системи надають величезні можливості, які задовольнять найвибагливішого архітектора і дизайнера. Завдяки одному продукту ми можемо мати мінімалізм, естетику і функціональність», - розповів Павлос Ватавалiс, головний технічний Директор ЕТЕМ.

 

Дивись ще новини

Інші новини

7.7.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - ФІЛІП ФУШЕ, SAOTA ARCHITECTURE & DESIGN

Я завжди покладаюсь на свій наступний проект, і хочу, щоб він був кращим
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
1.6.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ