ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені, Німеччина.

На стенді ЕТЕМ, розташованому на площі 72 кв. м., були показані конкретні продукти і рішення, які відповідають самим сучасним архітектурним тенденціям.

Команда ЕТЕМ представила перед відвідувачами частину своїх новітніх системних рішень - рішення для захисту від сонця з автоматичним управлінням в поєднанні з навісним фасадом E85, системи для дверей та вікон E68 з прихованим крилом, вхідні двері E75 з аплiкованим плоским матеріалом, спеціально розроблені альтанки та інші. Найбільший інтерес у гостей стенду викликала сонцезахисна система з можливістю дистанційного керування через мобільний телефон.

За словами організаторів, цього року на ярмарку BAU 2019 були поставленi кілька рекордів. Вперше на такій масштабній виставковій площі розміром 200 000 кв. м. 2250 компаній з 45 країн представили свої продукти і рішення для будівельної галузі. Кількість відвідувачів цього року досягла 250 000, а число іноземних гостей, окрім гостей з Німеччини, досяг нового максимуму - 85 000.

На форумі був оголошений старт нової комерційної виставки цифрових рішень в будівельному секторі – digitalBAU. Організатором цифрової події виступила організація Messe München в партнерстві з Федеральною асоціацією будівельного програмного забезпечення (Bundesverband Bausoftware – BVBS).

Очікується проведення DigitalBAU вперше з 11-го до 13-го лютого 2020 року в м. Кельн.

Команда ЕТЕМ дякує всім гостям виставки, які відвідали стенд компанії. Побачимося знову на виставці BAU 2021.

Дивись ще новини

Інші новини

7.7.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - ФІЛІП ФУШЕ, SAOTA ARCHITECTURE & DESIGN

Я завжди покладаюсь на свій наступний проект, і хочу, щоб він був кращим
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
1.6.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ