ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp.

Компанія Viohalco SA повідомляє, що Рада директорів дочірньої компанії Етем ЄАД Болгарія („Etem Bulgaria"), якою вона повністю володіє, компанія по екструзії в алюмінієвий сегмент Viohalco SA, 7 січня 2019 року прийняла рішення про відокремлення виробництва екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів для автомобільної промисловості в дві дочірні компанії Етем Болгарія.

Вищезазначене рішення буде служити для цілей інвестиційної угоди („Угода"), яку Етем Болгарія уклала з Gestamp, провідною світовою групою, що спеціалізується в області проектування, розробки та виробництва металевих компонентів і систем для автомобільної промисловості. В рамках угоди будуть створені два сумісних підприємства, які будуть зосереджені на екструдованій та додатковій обробці алюмінієвих профілів для автомобільної промисловості, при чому в рамках цієї інвестиційної програми в найближчі три роки будуть реалізовані близько 30 млн. євро для установки нової преси для екструзії та обладнання для додаткової обробки алюмінієвих профілів в Болгарії.

Дана угода направлена на зміцнення позиції Етем Болгарія в автомобільному секторі, та в підтвердження тому, що компанія може успішно задовольняти зростаючий попит на алюмінієву продукцію шляхом просування та впровадження нових розробок в автомобільній промисловості.

Вищезгадана угода підлягає авторизації дозвільною системою європейських і турецьких регуляторів захисту конкуренції.

ПРО ВИОХАЛКО

Viohalco - бельгійська холдингова компанія, одна з провідних металообробних компаній Європи. Вона має реєстрацію в Euronext Brussels (VIO) та на Афінській фондовій біржі (BIO). Компанії холдингу Viohalco спеціалізуються на виробництві продукції з алюмінію, міді, кабелів, сталі та сталевих труб і мають важливе значення для сталого розвитку якісних, інноваційних та з доданою вартістю продуктів i рішень. Сумісно з виробничими потужностями в Греції, Болгарії, Румунії, Росії, Австралії, країнах колишньої Югославської Республіки, Македонії, Туреччині, Великобританії та Нідерландах, компанії Viohalco разом генерують річний дохід у розмірі 3,7 млрд. Євро. Портфоліо Viohalco містить в собі спеціалізований сегмент технологій та R&D, а також заходи щодо утилізації та послуги з управління відходами. Крім того, компанії Viohalco володіють інвестиціями в нерухомість, в основному, в Греції, які генерують додаткові доходи за рахунок свого комерційного розвитку.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019
thumb

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ