ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

У Вас є улюблена думка відомого архітектора або думка про архітектуру?

Перший відомий архітектор, у якого я вчився, це Алвар Аалто. Мені подобався зв'язок між архітектурою і природою. Це виходить за рамки просторового розуміння, мова йде про різні почуття - зір, слух, емоція.

Опишіть нам місто майбутнього, наприклад, як воно буде виглядати через 50 років?

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз. Я думаю, що ближче до міст майбутнього сьогодні є Сінгапур, це насправді зелене місто. Дійсно, для нас, як інженерів, проектувальників, архітекторів, є важливим використовувати всі можливості для створення екологічно чистих міст з точки зору як окремих будівель і парків, так і зелених насаджень на дахах будинків.

Який проект для Вас є проектом Master-piece на всі часи?

Собор в Даремі. Я виріс недалеко від Дарему, провів багато часу в цьому соборі, і кожен раз я знаходжу в ньому щось, що мене інтригує - наприклад, його глибокі один метр основи (він побудований на скельному плато і з трьох сторін оточений річкою); і те, що головний майстер був мусульманином. Мене завжди цей собор вражає у багатьох відношеннях.

Як Ви можете описати свій особистий стиль - підпис, який залишаєте на кожному проекті?

Я завжди намагаюсь, щоб люди відчували себе добре, відчували себе щасливими. Люди, які використовують будівлю щодня - її власники, які обслуговують та турбуються за нею, до прибиральників. Дуже важливо реалізувати цей аспект: якщо ми зможемо повернути гуманність будівлі, це може зробити її успішною, відповідно, перетворивши мою участь в ній в успіх.

Ваш улюблений фільм?

Про улюблений фільм - складне питання. Трохи схоже, чи є у мене улюблена музична група. Є так багато хороших груп. Дайте мені подумати .... «Підозрілі особи».

Дивись ще новини

Інші новини

7.7.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - ФІЛІП ФУШЕ, SAOTA ARCHITECTURE & DESIGN

Я завжди покладаюсь на свій наступний проект, і хочу, щоб він був кращим
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
1.6.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019
thumb

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ