ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
7.7.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - ФІЛІП ФУШЕ, SAOTA ARCHITECTURE & DESIGN

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Увійдіть в роль пророка і розкажіть нам, як Ви бачите місто майбутнього через 50 років? Якою буде архітектура тоді?

Існує цікава приказка, що легше людині бути пророком за межами свого села. Я з Кейптауна, з південного краю Південної Африки, з відносно невеликого міста, і моя команда має привілей та можливість увійти в роль «пророків», спостерігаючи за межами великих міст і надихатися натхненням. Я не експерт по урбанізму, а і важко передбачити, що може принести нам технологія в майбутньому. Але якщо треба зробити допущення, то я думаю, що міста майбутнього будуть різними екосистемами, які дозволять природі функціонувати в них. Це дозволить відновити баланс у навколишньому середовищі.

Якщо Вас можуть запам'ятати тільки одним проектом – яким буде він?

Наступним. Я завжди покладаюсь на свій наступний проект, і хочу, щоб він був кращим. Ми є компанією, яка постійно розвивається і в даний час працює в більш ніж 60 країнах і 122 містах по всьому світу. Ми вчимося у різних спільнот, де ми працюємо, і намагаємося стати кращими у нашій взаємодії з природою і поліпшити життя в цих спільнотах.

Яка Ваша улюблена книга і що Ви читаєте зараз?

В даний час я читаю книгу Бьорка Інгельса – Hot to Cold, яка пропонує різні можливості, за допомогою конкретних проектів, відреагувати на зміну клімату.

Ваш улюблений фільм?

«Великий Лебовські» братів Коен. Це старий фільм, який мені дуже подобається. З більш нових фільмів мені подобаються науково-фантастичні фільми, наприклад, Blade Runner («Той, що біжить по лезу")

Проекти якого архітектора найбільше Вас надихають?

Архітектор Жак Херцог, один із засновників галереї «Тейт Модерн» і має багато цікавих міжнародних проектів. Він продемонстрував винятковий підхід до місця і як один проект повинен поєднатися з ним, що мене надихає.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020
thumb

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019
thumb

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ