ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити

FAQ

Часті питання
Що таке архітектурна система?

Архітектурна система являє собою складне поєднання різних профілів, аксесуарів, облицювальних та інших деталей, які були розроблені таким чином, щоб створювати світлопрозору огороджувальну конструкцію будівлі (вікон, двері, фасад та інші конструкцій)

Що таке "термомісток"?

Термомістки це з’єднувальні елементи між внутрішнім  та зовнішнім  алюмінієвими профілями, які виготовленні з матеріалу меншої теплопровідності ніж алюміній.

How do you break the thermal bridge?

The thermal break plays a huge role in relation to the thermal insulation properties of each profile system. For opening systems and sliding systems, the break is achieved using polyamide insulators, which separate the profile into two halves – one external and one internal.

Що таке статика?

Статика є одним з факторів, який найбільше впливають на довге використання ваших вікон, дверей, фасадів та інших. Правильно обчислена статика означає, що протягом багатьох років віконна чи фасадна система буде здатна витримати не тільки свою вагу, але і атмосферні явища, такі як вітер, сніг, тощо.

Чи варто купувати більш коштовне скло?

Інвестиції в краще скло в поєднанні з якісною архітектурною системою забезпечать комфорт у вашому приміщенні і велику віддачу від інвестицій протягом довгого часу. Підібране скло повинно відповідати конкретним вимогам приміщення.

Як фарбуються профілі?

У ETEM використається електростатичне порошкове покриття для фарбування профілів. Порошкове покриття наноситься на попередньо оброблену поверхню, яка потім нагрівається до 180-220 градусів (залежно від типу покриття), в результаті чого забезпечується дуже рівний, щільний і міцний шар. Крім того, ETEM пропонує фарбування  з імітацією деревини, з використанням технології сублімації, а також електростатичне окислення (анодування).

СИСТЕМИ ДЛЯ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ
Які системи з алюмінію ви пропонуєте?

ETEM має багату різноманітність систем для вікон та дверей, які відповідають необхідним вимогам щодо якості, ізоляційних властивостей, стабільності та  враховують естетику та дизайн.

Система E1000 пропонує надійні рішення для внутрішніх дверей та перегородок.

Системи E40, а також E45, надзвичайно популярні в регіонах з помірним теплим кліматом,  ці системи стали лідерами та кращими рішеннями для багатьох офісів та будинків.

Система Е75, забезпечує найвищий рівень теплоізоляції, структурну стабільність, вона  відповідає найвищим вимогам європейського ринку.

Як правильно вибрати систему, яка відповідає моїм потребам?

Вибір системи складається з різних потреб кожного окремого проекту. Кожна будівля має свою специфіку, яку необхідно враховувати при виборі системи. Не соромтеся шукати нашої допомоги в цьому відношенні.

Які кольори ви пропонуєте?

ETEM забезпечує повний спектр кольорів RAL, різні дерев'яні декори з технологією сублімації. Всі обробки мають гарантовану якість, оскільки вони сертифіковані відповідно до QualiCoat, QualiDeco та QualAnod.

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
Які переваги?

Їх основні переваги – легкість в експлуатації, компактність у відчиненому стані. Крім того, це дає можливість відкриття важких стулок великої площі. Це ідеальне рішення для дому, офісу, ресторанів, басейнів тощо.

Що таке "підйом та ковзання"?

підйом та ковзання - це варіант відчинення стулок за допомогою спеціального механізму, що сприяє покращенню ізоляції у закритому положенні за рахунок вдосконаленого ущільнення.

Ще однією великою перевагою механізму підйому і ковзання є можливість виготовлення стулки  вагою до 400 кг. Таким чином, прорізи з дуже великими розмірами можуть бути легко реалізовані, а багатошарове скління  забезпечити високі ізоляційні властивості.

Яке з цих рішень підійде для мене?

Вибір системи залежить від розмірів прорізів та ваги стулки/склопакетів. Звертайтеся до нас, ми допоможемо Вам у виборі.

ФАСАДНІ СИСТЕМИ
Якими є їх переваги?

Фасадні системи забезпечують можливість засклення великих площ. Фасадна система  дозволяє максимально збільшити кількість проникнення денного світла в приміщення,  завдяки невеликій видимій ширині профілів. Більше того, цей тип скління дозволяє виконати  більш складні  вертикальні геометричні конструкцій, горизонтальні та наклонні поверхні, що сприяє кращому дизайну будівлі.

Їх використання?

Практично, ці фасадні системи можуть бути використані для багатьох цілей і проектів, таких як:  офісні приміщення, приватні будинки, магазини, басейни, салони, готелі, великі вежі, багатоповерхові адміністративні будівлі, торгові центри тощо.

АКСЕСУАРИ
Ще таке фурнітурний паз ПВХ?

В віконних системах ETEM можливо використати  фурнітура для ПВХ вікон, для цього розроблено спеціальний паз у стулках. Ця фурнітура має додаткові точки запирання та має більш привабливу ціну.

Яка різниця між поворотними та поворотно-відкідними механізмами?

Поворотний (одна вісь)  механізм служить для відкриття відносно вертикальної осі, тоді як поворотно-відкідний механізм (дві осі) можуть бути відкриті відносно вертикальної чи горизонтальної осі.

Яка роль додаткового внутрішнього теплоізолятора?

Роль додаткового ізолятора полягає у збільшенні теплоізоляційних властивостей вікна.

Чому кріплення навісних фасадів повинні бути з нержавійки?

Кріплення повинне бути виконано з нержавіючої сталі, для запобігання виникнення іржі, що може поставити під загрозу нормальну експлуатацію фасаду.

Чому існують спеціальні навісні дверні петлі?

Оскільки рама і стулка  знаходяться в одній площині.

Навіщо ставити герметичні кутники в відкриваючих частинах вікна?

Роль кутників полягає в запобіганні проникненню ззовні води та повітря до приміщення. Tаким чином значно покращуються ізоляційні властивості конструкції.