ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ETEM - провідна компанія в галузі промислових профілів

Фiрма ETEM, заснована в 1971 році, є лідером в області промислових профілів і однією з найбільш перспективних компаній в Південно-Східній Європі. Це перша компанія, що повністю інтегрувала процес проектування і виробництво архітектурних систем і алюмінієвих профілів для промислового застосування в Греції.

Виробництво ЕТЕМ в Болгарії з річною потужністю понад 35000 тонн в рік гарантує своєчасне, ефективне і безперервне постачання для всіх своїх клієнтів.

ETEM є міжнародною компанією з експортом та присутністю в усьому світі завдяки постійним інноваціям та інвестиціям в інфраструктуру, сучасне обладнання і робітників.

Компанія ЕТЕМ має більш ніж 40-річний досвід роботи в галузі проектування і виробництва алюмінієвих архітектурних систем та промислових алюмінієвих профілів. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам товари і послуги з доданою вартістю і підтримувати з ними тривалі відносини, заснованих на довірі, чесності і послідовності у своїх діях.

Компанія ETEM займає сильні позиції у Південно-Східній Європі і ми постійно прагнемо до розвитку в інших країнах та завоювання нових ринків. Завдяки ефективній структурі та висококваліфікованому персоналу ми виконуємо нашу стратегічну мету, яка полягає у тому, щоб зрозуміти і задовольнити потреби кожного ринку та обслуговувати наших клієнтів відповідно до їхніх потреб.
Наші спеціалісти пропонують низку послуг для своїх клієнтів, від проведення тренінгів і технічної допомоги для окремих організацій, що займаються зборкою та монтажем дверних і віконних конструкцій, до повної проектної підтримки протягом усього циклу проекту. Починаючи з концепції, ми допомагаємо зацікавленій стороні, особі, інвестору або забудовнику у виборі найкращого продукту або рішення відповідно до його вимог, ми надаємо консультації архітекторам або інженерам для визначення специфікацій для проекту, і ми також пропонуємо технічну підтримку або проведення тренінгів для будівельних або монтажних організацій, що використовують продукцію компанії ETEM.

Місія компанії ETEM полягає у розробці і виробництві такої продукції, яка буде допомагати покращувати повсякденне життя у житлових, комерційних або виробничих середовищах.