ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити

ETEM ГРУП

Компанія ETEM, заснована в 1971 році, є лідером в області промислових профілів і однією з найбільш перспективних компаній в Південно - Східній Європі.

Це перша компанія, що повністю інтегрувала процес проектування і виробництва архітектурних систем i алюмінієвих профілів для промислового застосування в Греції.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Компанія ETEM, заснована в 1971 році, є лідером в області промислових профілів і однією з найбільш перспективних компаній в Південно - Східній Європі. Це перша компанія, що повністю інтегрувала процес проектування і виробництва архітектурних систем i алюмінієвих профілів для промислового застосування в Греції.

Виробництво ЕТЕМ в Болгарії з річною потужністю понад 35000 тонн в рік гарантує своєчасне, ефективне і безперервне постачання для всіх своїх клієнтів.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ІСТОРІЯ

Компанія заснована в 1971 році як Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Принцип діяльності і розвитку Групи ETEM базується на основі концепції корпоративної соціальної відповідальності.

Для компанії ETEM корпоративна відповідальність полягає у збереженні  навколишнього середовища, участі у соціальних програмах,  охороні здоров'я і дотриманні безпеки на робочих місцях.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

КАР'ЄРА

Постійне розширення діяльності компанії, у поєднанні з її міжнародною присутністю і технологічними інноваціями, потребує залучення талановитих співробітників.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ