ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити

АРХІТЕКТУРА

Архiтектурнi системи ETEM - розроблені, щоб відповідати високим очікуванням!

Римський архітектор Вітрувій, який надав світові перший написаний трактат з теорії архітектури, казав: De Architectura - гарна будівля повинна відповідати трьом принципам: довговічність, практичність і краса.

Пізніше, американський архітектор Луїс Салліван, відомий як «батько хмарочоса», просуває концепцію, що «форма слідує функції».
В епоху, коли естетика і функціональність мають важливе значення в сучасній архітектурі, ETEM пропонує широкий спектр систем, що відповідають сучасним архітектурним вимогам.

"Будівлі повинні служити народу, а не навпаки." (Джон Портман)

Саме тому, асортимент архітектурних систем ETEM пропонує широкий спектр рішень - вікон, дверей, розсувних систем, протисонячних системи, перил і багато інших - вони дають можливість архітекторам вдихнути життя в свої ідеї.

Крім широкого спектру доступних систем і рішень, ETEM пропонує системи за заявкою клієнта, які можуть бути розроблені спеціально для кожної специфікації, щоб втiлити кожен проект в реальності.
ETEM відповідає вимогам як вітчизняних, так і міжнародних ринкiв і клієнти можуть використати систему, яка повністю відповідає їхнім потребам. Системи ETEM забезпечують гнучкість, витривалість і неймовірну стабільність в експлуатації.

Акумулювання енергії є ключовим елементом нового покоління енергозберігаючих конструкцій ETEM. Системи втілюють функціональність, естетику і довгострокову продуктивність, таким чином, пропонують поліпшену теплову ізоляцію, низький рівень шуму, стійкість до вітрових навантажень і проникнення води.

"Хороші будівлі приходять від хороших людей, і всі проблеми можуть бути вирішені за рахунок хорошого дизайну." (Стiвен Гардiнер)

АРХІТЕКТУРА