ETEM Logo
Закрити
14.11.2017

ЕТЕМ З УСПІХОМ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BATIMAT 2017 В ПАРИЖІ

Більше

Компанія ETEM успішно представила продукцію власного виробництва на п'ятиденній виставці BATIMAT у Парижі.  Це вже друга присутність ETEM на виставці BATIMAT, раніше компанія брала участь у виставці у 2015 році. Цей захід є найбільшою будівельною виставкою у Франції.

Основним акцентом на виставковому стенді ЕТЕМ була  найновіша розробка розсувної системи з алюмінію - E78 "LESS FRAME MORE VIEW", офіційний запуск якої відбудеться вже в найближчому часі.

Відвідувачі стенду також зацікавилися дверною системою E75,  вентильованою фасадною системою VARIO Lamella та ін.

Дивись ще новини

Other News

11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
17.11.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ XENIA HOTEL TRADE SHOW

Там ми представимо велике різноманіття рішень для мінімалістичного або традиційного дизайну як нових, так і реконструйованих будинків.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
13.11.2017

БОЛГАРСЬКА МЕТАЛУРГІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ ВІДЗАЧИЛА "ДЕНЬ МЕТАЛУРГА" НА ПІДПРИЄМСТВІ ЕТЕМ В СОФІЇ

Заступник прем'єр-міністра Томіслав Дончев, який був одним із спеціальних гостей заходу, заявив, що уряд країни буде підтримувати та допомагати у розвитку цієї галузі.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ