ETEM Logo
Закрити
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Більше

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей. Цьогорічна подія відбулася 22-27 листопада в Дюссельдорфі, Німеччина, компанія ETEM підтримала форум як спонсор.

На EAC 2017 з темою "Алюміній у автомобільній інженерії - виклики та рішення" було представлено різні можливі варіанти застосування алюмінію у виробництві автомобілів разом із можливими розробками, які зроблять автомобілі майбутнього легшими та більш енергоефективними. Спікери та учасники з алюмінієвої промисловості, постачальники автомобільних компонентів, OEM-виробники, обговорили інноваційні розробки та нові технології для автомобільної інженерії майбутнього.

Останніми роками компанія ETEM стала головним постачальником алюмінієвих профілів для автомобільної промисловості, і для компанії важливо відслідковувати інновації та новітні тенденції у галузі.

Дивись ще новини

Other News

23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
17.11.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ XENIA HOTEL TRADE SHOW

Там ми представимо велике різноманіття рішень для мінімалістичного або традиційного дизайну як нових, так і реконструйованих будинків.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
14.11.2017

ЕТЕМ З УСПІХОМ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BATIMAT 2017 В ПАРИЖІ

Основним акцентом на виставковому стенді ЕТЕМ була найновіша розробка розсувної системи з алюмінію - E78 "LESS FRAME MORE VIEW"
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
13.11.2017

БОЛГАРСЬКА МЕТАЛУРГІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ ВІДЗАЧИЛА "ДЕНЬ МЕТАЛУРГА" НА ПІДПРИЄМСТВІ ЕТЕМ В СОФІЇ

Заступник прем'єр-міністра Томіслав Дончев, який був одним із спеціальних гостей заходу, заявив, що уряд країни буде підтримувати та допомагати у розвитку цієї галузі.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ