ETEM Logo
Закрити
27.10.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BATIMAT

Більше

З 6 по 10 листопада 2017 року ETEM візьме участь у виставці BATIMAT, яка відбудеться у Парижі, Франція. Стенд компанії буде розміщений у залі 5А під номером K64.
BATIMAT - це провідна міжнародна виставка будівельної індустрії з більш ніж 350 000 відвідувачів з усього світу. Керівники та менеджери будівельного сектору відвідують виставку, щоб обрати партнерів та шукати продукти та сервісні рішення для поточних та майбутніх будівельних проектів.
Цього року форум буде насичений різними  тематичними програмами та конференціями для учасників та відвідувачів.  
Демонстраційні майданчики виставки дадуть відвідувачам можливість побачити та дізнатись більше про останні продукти, технічні рішення та послуги в будівельній сфері.
Вперше, компанія ETEM представить свою нову алюмінієву розсувну систему - E78 "LESS FRAME MORE VIEW".
Відвідувачі стенду зможуть також побачити інші системи ETEM, такі як E75, E68, E45 та E50. Вентильовані фасади  будуть представлені системами Vario Lamella і Bravo W.

Дивись ще новини

Other News

11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
17.11.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ XENIA HOTEL TRADE SHOW

Там ми представимо велике різноманіття рішень для мінімалістичного або традиційного дизайну як нових, так і реконструйованих будинків.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
14.11.2017

ЕТЕМ З УСПІХОМ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BATIMAT 2017 В ПАРИЖІ

Основним акцентом на виставковому стенді ЕТЕМ була найновіша розробка розсувної системи з алюмінію - E78 "LESS FRAME MORE VIEW"
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ